Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

NOWOŚĆ - Twister poker
2014-01-23

Niesamowitą promocję przygotował Expekt poker dla wszystkich lubiących turnieje sit and go. Twister ‘’Sit ‘N’ G’’ to promocja dla Ciebie niezależnie od wpisowego! Zarejestruj się Z TEGO LINKU PARTNERSKIEGO W EXPEKT POKER! i zgarnij nawet $10 000! Nagrody w turniejach Pokerowy Twister ‘’Sit ‘N’ G’’ wahają się od 2x wpisowe do 1000x wpisowe i zawsze rozdawane są losowo! Czytaj więcej po szczegóły

Szczegóły tutaj!