Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerKings Series of Poker 2014!
2014-01-17

W nabliższą niedzielę o godzinie 21:00 odbędzie się pierwszy event z cyklu Poker King Series of Poker 2014. Tak jak w zeszłym roku rozegramy co miesiąc jeden turniej w różne odmiany pokera. Zwycięzca każdego turnieju, oprócz nagród, otrzyma od nas bransoletkę PKSOP - mistrzostw Polski. A TOP3 w klasyfikacji generalnej dostanie puchary. Zapraszamy do zapisów.

Tutaj dowiesz się więcej o cyklu!