Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

RPO - dzień finałowy
2014-01-12

Trzeba to jasno stwierdzić, pokerkings.pl w Wiedniu dominuje. W dniu finałowym Redbet Poker Open Wiedeń zagra 18 osób, z których pierwsze miejsce zajmuje Glory - nasz administrator, a trzecie iza_doria - nasza moderatorka. Łącznie mają ponad 25% wszystkich żetonów! Naprawdę liczymy na naszą wygraną, a może na więcej? Może na forumowy headsup? Czytaj dalej i zobacz live Wiedeń
Live streaming video by Ustream