Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$25 bez depozytu w FullTilt przedłużone!
2014-01-08

Najlepsza promocja startowa w siecie - a mianowicie aż $25 za darmo, które nie wymaga depozytu - została przedłużona. Obecny czas jej obowiązywania to koniec stycznia 2014 roku. Przypomnijmy, że wystarczy zarejestrować się w Full Tilt Poker z tego linku aby zupełnie za darmo otrzymać $25! A dodatkowo w styczniu każdy z Was ma szanse wygrać aż $150 w naszych turniejach na FTP!

Tylko rejestracja z tego linku pozwoli Ci na grę w naszych turniejach!