Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

LIVE Stream z RPO po Polsku!
2013-12-19

Redbet Poker Open w Wiedniu będzie wyjątkowy pod wieloma względami. Niezmiernie miło nam poinformować, że Redbet Poker Open w Wiedniu będzie transmitowany na żywo, a komentował będzie dla was z pola walki niezastąpiony Rafał "Jack Daniels" Gładysz. Transmisja ze stołu finałowego będzie ponadto dostępna z kartami odkrytymi

Znany jest już pełny grafik wiedeńskiego festiwalu Redbet Poker Open. Oprócz turnieju głównego zostanie rozegranych łącznie 6 side eventów pokerowych oraz jeden event specjalny a mianowicie Turniej Tenisa Stołowego! Zapowiada się bardzo długi weekend w stolicy Austrii.

Zobacz pełny grafik Redbet Poker Open - zarejestruj się w Redbet!