Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Ostatni turniej PKSOP 2013
2013-12-06

W niedzielę o godzinie 21:00 odbędzie się ostatni event z cyklu Poker King Series of Poker 2013. Kto zdobędzie ostatnią bransoletę w tym roku? Przypominamy, że PKSOP to jedyny odpowiednik WSOP w Polsce. Prawdziwe mistrzostwa świata w pokera, a co turniej do puli dokładamy bransoletkę! Zapraszamy do zapisów - szczegóły jak zagrać znajdziecie w rozwinięciu!

Tutaj dowiesz się więcej o cyklu!