Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet Poker Open turniej
2013-11-27

Na naszym forum pojawiły się kolejne możliwości wygrania pakietu do Wiednia na Redbet Poker Open w styczniu. Każdy lubiący grę live lub o niej marzący powinien się z nimi zapoznać, bo są naprawdę łatwe. Najbliższa z nich już dzisiaj o godzinie 21:00 na ongame, gdzie w kilkanaście osób powalczymy o $33 do finałowej satelity oraz o $225 wpisowego w generalce. Haslo w rozwinięciu!

Hasło na dzisiejszy turniej o pakiet do Wiednia to: liga44 

A tutaj przeczytasz szczegóły ligi!