Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$150 turniej w FullTilt Poker
2013-11-27

Już dzisiaj wieczorem, o przystepnej dla wszystkich godzinie 20:00, rozegramy kolejny z naszych turniejów na FullTilt Poker. Będzie to cheaproll ($0,11 wpisowego) z pulą dodaną aż $150. Przy około 30 spodziewanych uczestnikach jest to niesamowite value dla Was. Hasło do gry może otrzymać każdy z Was, wystarczy zarejestrować się z linku w rozwinięciu lub wygrać je w konkursie facebookowym!

Tylko rejestracja z tego linku pozwoli Ci na grę w naszych turniejach!