Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Dziś gramy o gadżety!
2013-11-14

Przypominamy, że w listopadzie w każdy czwartek rozegramy turniej freeroll, którego TOP3 otrzymają od nas wspaniałe zestaw gadżetów Everest: 1 miejsce: koszulka, karty, czapka, karty, 2. miejsce: koszulka, karty, czapka, 3. miejsce: koszulka, karty. Ale to nie wszystko - po 4 turniejach, najlepszy otrzyma dodatkowo dużą walizkę żetonów pokerowych! Wszystko to dzięki Everest Poker. 

Tutaj poczytasz o szczegółach cyklu!