Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Specjalna satelita do turnieju w Pradze!
2013-11-08

Już 8 oraz 9 grudnia 2013 roku w Pradze odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Everest Poker Live. Serdecznie zapraszamy naszych czytelnikow do wybrania się i powalczenia o wygraną. A co jeśli wpisowe to za dużo? Everest Poker organizuje specjalną satelitę niskobudżetową! 17 listopada o godzinie 21:00 odbędzie się super mega satelita, w której gwarantowane są dwie wejściówki!

Szczegóły turnieju:

Nazwa: EPL Prague Mega Super Sat
Data: 17.11.2013

Soft: Everest poker
Godzina: 21:00
Wpisowe: tylko 5 euro!
Pula gwarantowana 550 euro (2 wejściówki do Pragi) oraz 64 euro w mniejszych ticketach dla dalszych miejsc.

Powodzenia! 

Tutaj poczytasz o szczegółach naszej ligi Everest!