Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Pojedź do Pragi z Everest Poker!
2013-11-06

Everest podbija grę live! Mamy zaszczyt ogłosić pierwszy turniej na żywo Everest Poker Live, który odbędzie się w Czechach, w słynnym Card Casino, w Pradze, w dniach od 8 do 9 grudnia 2013. Wpisowe do turnieju wynosi 275 euro i można ugrać je na wiele łatwych sposobów. Zdobywając punkty, grając w super satelicie, czy zaczynając satelity od kwoty 1 euro! Każdy ma szanse zagrać!

Tutaj poczytasz o szczegółach naszej ligi Everest!