Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Listopad w Everest poker
2013-11-04

W listopadzie razem z Everest poker przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. W każdy czwartek rozegramy turniej freeroll, któego zwcyięzca otrzyma od nas wspaniały zestaw gadżetów Everest. Ale to nie wszystko. Na koniec rozegramy specjalny freeroll z astronomiczną pulą w wysokości $300. A zagra w nim tylko kilka osób! W rozwinięciu dowiesz się jak być jednym z nich.

Tutaj poczytasz o szczegółach cyklu!