Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wygraj $240 z Kasynem Kartac!
2013-10-29

Casino Kartac pod koniec roku oferuje 11 rewelacyjnych turniejów live w soboty, w których dodane sa aż cztery pakiety do następnego HESOP - Wiedeń! Szczegóły i dyskusja TUTAJ! Dzięki długoletniej wspłpracy z kasynem Kartac jesteśmy Wam w stanie zaoferować aż cztery wejściówki do tych turniejów warte bagatela $240! Czytaj więcej i dowiedz się jak je zdobyć!

Tutaj dowiesz się wszystkiego o naszych promocjach wraz z Kasynem Kartac!