Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Końcówka miesiąca
2013-10-29

Koniec miesiąca to zawsze czas rozstrzygnięć klasyfikacji generalnych. W październiku zostały do rozdania jeszcze trzy zestawy pokerowe, dla zwycięzców naszych ligowych zmagań na Winamax Poker, Everest Poker oraz BETnGO Poker. W klasyfikacjach jest ciasno, a więc sporo osób ciągle ma szanse na nagrody. Pierwszy turniej finałowy już dzisiaj o godzinie 21:00 na Winamax Poker.

Tutaj dowiesz się wszystkiego o naszych ligach!