Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

3 runda ligi w Everest
2013-10-17

Trwa nasza październikowa liga na Everest poker. Gram co tydzień, w czwartki, o godzinie 22:00. Dzisiaj pora na trzecią rundę - turniej freeroll z pulą $50. Jak zwykle gwarantujemy świetną atmosferę, towarzyskie rozmowy, mało rywali i niebotyczne EV. Do ligi można dołączyć w każdym momencie, a w klasyfikacji generalnej dodajemy dodatkowo zestaw gadżetów! Hasło w rozwinięciu!

Tutaj poczytasz o szczegółach cyklu!