Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Trwa liga na Winamax poker
2013-10-15

Zapraszamy wszystkich pokerzystów na drugą rundę naszej ligi w Winamax Poker już dzisiaj o godzinie 21:00. Odbędzie się turniej freezout z wpisowym w kwocie 1 euro, a do puli dokładamy z Winamax aż 75 euro. To naprawdę dobre value. Ponadtwo najlepszy w generalnej, miesięcznej tabeli otrzyma od nas pocztą rewelacyjny prezent - walizkę żetonów! Czytaj dalej po hasło.

Tutaj przeczytasz wszystkie informacje o darmowych 300 euro od Winamax!