Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Nowa liga w Everest poker!
2013-10-09

W październiku zapraszamy Was do udziału w naszej wyjątkowej lidze na Everest poker, w któej łącznie można wygrać aż $500. Cykl ligowy skłąda sięz pięciu turniejów rozgrywanych co czwartek o godzinie 22:00 polskiego czasu. Dwa turnieje będą freerollami z pulą $50, a trzy będą miały mikro wpisowe i aż $133 dodane do puli. Najbliższy turniej już w czwartek, a hasło w rozwinięciu!

Tutaj poczytasz o szczegółach cyklu!