Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Osmy event PKSOP 2013 za nami
2013-10-08

Ósmy event z cyklu PokerKings Series of Poker zakończony. Ten największy w Polsce cykl spotkań pokerowych w 2013 roku zbliża się do końca (ale na 100% będzie kolejna edycja w 2014 roku). W niedzielę swoją pierwszą brasoletę wygrał nomad obejmując tymsamym prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Do rozegrania ciągle jednak dwa pojedynki, a konkurentów o puchary jest kilku. Będzie ciekawie.

Tutaj poczytasz o szczegółach cyklu!