Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

4 runda ligi w Heypoker
2013-09-23

heypokerHey Series of Poker w Ostrawie za nami, ale to nie koniec naszej współpracy z Heypoker. Już w środę zapraszamy Was do udziału w czwartej rundzie naszej wakacyjnej ligi. Do wygrania jak zwykle będzie aż $50, wpisowe to $0, a zagra tylko kilkanaście osób dzięki temu, że trzeba posiadać ticket wstępu. Co ważne każdy z Was może zdobyć taki ticket za darmo na naszym facebooku

Tutaj znajdziesz szczegóły naszej ligi na Heypoker oraz Redbet Poker!