Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wrzesien w William Hill i $200 za darmo!
2013-09-16

Wrzesień to czas pokera dla naszych użytkowników. Przygotowaliśmy dla Was więcej turniejów niż dni. Kolejna z nich rusza dopiero dziś, ale dzięki temu ciągle macie szansę wygrać klasyfikacje generalną za dobry występ we wszystkich czterech freerollach. Co poniedziałek o 23:00 każdy z Was może powalczyć o darmowe $50. W miłym, małym i doświadczonym gronie. Szczegóły w rozwinięciu.

Szczegóły turnieju:

Date: 16.09.2013 21:00 (GMT+0) 
Lobby Title: pokerkings.pl league 2 
Description: Prywatna liga dla najwiekszego, polskiego forum 
pokerowego pokerkings.pl 
Buy-in: 0$, Freeroll, freezout, buy-in 1 player point 
Prize pot: 50$ 
Stack: 3000 
Blinds: 10 minutes 

Szczegóły ligi znajdziesz tutaj!

William Hill Poker