Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$150 cheaproll w PokerStars
2013-09-15

Już dzisiaj o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich chętnych na nasz turniej specjalny odbywający się na sofcie PokerStars. Dzieki współpracy z tym sponsorem co miesiąc oferujemy Wam aż $600 w turniejach z mikro wpisowym, które u nas wynosi zaledwie $0,11. Nagroda za zwycięstwo to ponad 600 razy wpisowe. To najlepsza, polska, liga na PokerStars. Czytaj więcej po hasło!


Tutaj znajdziesz szczegóły!

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $450. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$