Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wygraj ponad 75 euro z Winamax
2013-09-10

Zapraszamy Was dzisiaj na drugą rundę naszej wrześniowej ligi na Winamax poker. Już o godzinie 21:00 rozegramy cheaproll z wpisowym 1 euro, do którego puli dorzucimy Wam 75 euro. Zakładając 15 uczestników - value jest ogromne. Ponadto najlepszy pokerzysta w klasyfikacji generalnej, po czterech pojedynkach, otrzyma od nas walizkę żetonów! Czytaj dalej i znajdź hasło!

Tutaj przeczytasz wszystkie informacje o darmowych 300 euro od Winamax!