Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Trzeci turniej HESOP
2013-09-03

Zapraszamy wszystkich serdecznie o godzinie 21:00 na trzecią rundę naszego minicyklu, w którym wygrać można wejściówkę na Hey Series of Poker! Ten dawny cykl startuje już w połowie września pod nową nazwą: Redbet Poker Open, a dzięki naszym sponsorom z Redbet Poker oraz Hey poker jeden z naszych użytkownikow zagra tam za darmo! Hasło w rozwinięciu.

Hasło na dzisiejszy turniej o pakiet do Ostrawy to: wygrajpakiet 

A tutaj przeczytasz szczegóły ligi!