Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wrzesień w Winamax Poker
2013-09-02

Kolejna edycja comiesięcznej ligi w Winamax Poker zakończona. Zwyciężył - Dawid84, który otrzymuje od Winamax zestaw pokerowy. Wielkie gratulacje. Ale wszystkim innym śpieszę radzić, że ciągle mogą wygrać. Liga zostaje bowiem przedlużona na wrzesień! W czterech turniejach rozdamy Wam łącznie 300 euro, a zagrać może każdy z Was. Za darmo! Pierwszy turniej już jutro.

Tutaj przeczytasz wszystkie informacje o darmowych 300 euro od Winamax!