Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Druga runda gry o HESOPa
2013-08-29

Trwa nasza liga, w której do wygrania jest wpisowe do najbardziej znanego, polskiego turnieju na żywo: Redbet Poker Open w Ostrawie (były Hey Series of Poker). Cykl składa sięz pięciu mini turniejów, po których najlepszy gracz wygrywa pakit wart $170. Ważne, że liczą się cztery wyniki z pięciu, więc ciągle wszystko jest możliwe. Dziś druga runda, i Ty możesz zagrać - czytaj więcej po hasło.

Hasło na dzisiejszy turniej o pakiet do Ostrawy to: kingarthur 

A tutaj przeczytasz szczegóły ligi!