Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

1 runda ligi HESOP & pokerkings.pl
2013-08-28

Już za niecały miesiąc Hey Series of Poker zagości ponownie w swoim miejscu pochodzenia - wracamy do Ostrawy. Organizatorzy przygotowali niezliczone atrakcje, a my dla Was przygotowaliśmy darmową wejściówkę o wartości $170. Nowa nazwa - Redbet Poker Open, przyjazna atmosfera i naprawdę dużo Polaków to idealny moment aby zagrać swój pierwszy turniej na żywo

Hasło na dzisiejszy turniej o pakiet do Ostrawy to: pkhesop1 

A tutaj dowiesz się jak zagrać w naszej lidze!