Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Zagraj w lidze i wygraj wejściówkę live!
2013-08-23

Hey Series Of Poker wraca do Ostrawy! Pod nową nazwą - Redbet Poker Open. To jeden z najbardziej popularnych turniejów międzynarodowych wśród polskich graczy, którzy notabene wygrywali go wielokrotnie. Kolejny turniej odbędzie się w dniach 11-15 września w Ostrawie. Ponadto jeden z naszych użytkowników otrzyma darmowe wpisowe do tego turnieju! Jak? Kliknij czytaj więcej!

Tutaj dowiesz się jak zagrać w naszej lidze!