Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

W sierpniu gramy na PokerStars!
2013-08-07

W sierpniu PokerStars honoruje wiernych swojemu programowi lojalnościowemu. Pojawiły się specjalne happy hours, podczas których gracze zdobywają o 50% więcej punktów FPP i VPP, a do tego od 9 sierpnia w sklepie VIP ruszy wyprzedaż z cenami nawet o 90% niższymi. Łącząc te dwie rzeczy będzie można kupić wiele naprawdę ciekawych fantów za kilka minut gry! Warto.

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $450. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$