Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Sierpień miesiącem lig!
2013-08-05

Jeśli lubisz grać w pokera w małych turniejach ze sporymi pulami dodanymi - nasze forum jest dla Ciebie. Mówiąc krótko - w sierpniu zorganizujemy dla Was aż 28 spotkań turniejowych, w których gra kilkanaście - kilkadziesiąt osób, a pule dodane znacznie przekraczają kwoty wpisowego. Wszystko to podzielone zostało na osiem poker roomów w różnych sieciach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegóły znajdziesz na forum pokerowym!