Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Kolejna bransoleta PKSOP rozdana!
2013-08-05

Wczoraj odbył się szósty, z dziesięciu przewidzianych na 2013 rok, event cyklu Poker Kings Series of Poker 2013. Cykl ten wzorowany jest na mistrzostwach świata w okera - WSOP, a w każdym turnieju do wygrania oprócz gotówki są srebrne bransolety. Wczoraj zwyciężyć udalo się Wahiemu, który dzięki temu wskoczył również na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy.

Tutaj poczytasz o szczegółach cyklu!