Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Mini turniej o $150!
2013-07-28

Już dziś o godzinie 20:00 nasz comiesięczy turniej specjalny. Co w nim specjalnego? Znajdzcie drugi turniej w internecie, gdzie o pulę $150 zagra maksymalnie dziewięć osób. A my takie gramy co miesiąc. Ponadto bardzo łatwo możesz być jednym z dziewięciu szczęśliwców! Szczegóły w rozwinięciu. A to wszystko dzieki stałej współpracy portalu z PokerStars!

Tutaj dowiesz sięjak zdobyć hasło!