Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$150 dodane od PokerStars
2013-07-21

W lipcu naprawdę się dzieje. Gramy prawie codziennie oprócz imprezowych piątków i sobót. Na dowód - dziś kolejny turniej. Soft - PokerStars, wpisowe 0,11$, do puli dodajemy $150, żetonów każdy dostanie 5000, a dla pechowców możliwość jednego ponownego dokupienia się. A to wszystko owiane rewelacyjną atmosferą rozmowy na naszym prywatnym kanale głosowym.

 

Tutaj dowiesz się jak zdobyć haslo do turnieju!