Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Winamax Summer Shots
2013-07-05

Przypominamy o trwających Summer Shots w Winamax poker. To codzienne turnieje z przyzwoitym wpisowym (1 euro do 50 euro) i oszałamiającymi pulami gwarantowanymi (do 200 000 euro). Turnieje cechują się niskim poziomem i mała liczbą rywali - łatwo, więc dojść do miejsc płatnych. Dziś wieczorem odbędzie się ich aż dziewięć!

Jeśli jeszcze nie masz konta na Winamax poker - załóż je teraz i odbierz niesamowity bonus 100% od pierwszej wpłaty aż do 500 euro.