Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Codziennie do $100 za darmo na PokerStars!
2013-06-25

Obchody 100-miliardowego rozdania na PokerStars dobiegają końca. A szkoda, bo łącznie we wszystkich promocjach z tej okazji PokerStars rozdaje aż pięć milionów dolarów! I to dostępnych dla każdego, tak jak w poniższej promocji. Każdy kto wygra rozdanie na dowolnych stawkach ZOOM poker z dwoma czarnymi królami widząc co najmniej flop otrzyma 100 BB za darmo!

 

Kwota bonusu nie może przekroczyć $100 i można ją otrzymać raz dziennie, aż do 30 czerwca włącznie. To bardzo prosta droga do darmowych $700!

Szczegóły: tutaj!