Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PKSOP event 4
2013-06-11

W niedzielę odbył się czwarty już turniej z cyklu Poker King Series of Poker. Tym razem zwyciężył piotrek_nowy, posługujący się aliasem above2002 - co oznacza, że ciągle nie ma nikogo z dwoma bransoletkami. Drugie miejsce zajął Karse, a na płatnych pozycjach uplasowali się jeszcze Soya i Loncik. Wielkie gratulacje. Czytaj więcej i zagraj w turnieju numer pięć!

Tutaj dowiesz się więcej o cyklu!