Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$100 VIP freeroll
2013-05-29

Już jutro wieczorem zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do udziału w wyjątkowym, comiesięcznym, VIP freerollu na ComeOn poker. Odbędzie się on o godzinie 21:00, stack początkowy to 1500, a blindy mają długość 10 minut. To wyjątkowa okazja by podreperować bankroll, a rywali nie będzie dużo. Kliknij czytaj dalej i dowiedz się jak zagrać z nami. 

Więcej o naszej lidze na ComeOn poker przeczytasz tutaj!