Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerKings Series of Poker 3
2013-05-08

Wszystkich spragnionych mocnych wrażeń zapraszamy w najbliższą niedzielę, 12 maja, o godzinie 21:00 na trzeci turniej z serii PokerKings Series of Poker. Tym razem gramy w Omaha Pot Limit Full Ring, stack początkowy 3000, a blindy zmieniają sięco 15 minut. Dla zwycięzcy oprócz nagród pieniężnych przeznaczona jest specjalna bransoleta! Czytaj więcej i zapisz się do gry z najlepszymi.

Kliknij i zapisz się do gry.