Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Czwarta runda kwietnia
2013-04-28

Dziś wieczorem rozegrana zostanie czwarta, ostatnia runda naszej kwietniowej ligi organizowanej wspólnie z Party Poker oraz WPT Poker i Bwin poker. W każdym turnieju dodawane było aż $75, a do tego dla najlepszego w klasyfikacji generalnej mamy zestaw gadżetów. Przed ostatnim turniejem liderem jest lion_victor! Ale wiciu-ck nie powiedział jeszcze pas.

Poczytaj więcej o bonusach w Party Poker! - kliknij tutaj!