Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Trzeci turniej na PokerStars
2013-04-23

Spóźnialskich, którzy nie zdążyli zagrać w dwóch pierwszych kwietniowych cheaprollach $100 organizowanych przez nas wspólnie z PokerStars zapraszamy na kolejny. Już w najbliższą niedzielę, 28 kwietnia o godzinie 20:00. Jak zwykle przy stolikach będzie mało osób, przyjemna atmosfera i spora szansa na łatwą gotówkę. Co miesiąc rozdajemy na PokerStars aż $300, szczegóły w rozwinięciu.

 

Szczegóły o naszej lidze na PokerStars przeczytasz tutaj!