Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerKings Series of Poker
2013-03-16

Rusza najwiekszy cykl turniejów w polskim internecie! Rusza PokerKings Series of Poker. Cykl przygotowany na wzór znanego wszystkim WSOPa, czyli mistrzostw świata w pokera. W największym skrócie: rozgrywamy jeden turniej miesięcznie, z wpisowym $15. Oprócz nagród zebranych dla zwycięzcy każdego turnieju przygotowana jest bransoleta z wygrawerowanym napisem, a dla TOP3 w klasyfikacji roku puchary. Naprawdę warto zagrać.

Szczegóły tutaj!