Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$300 liga w Party Poker
2013-03-11

W marcu 2013 roku zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w naszej prywatnej lidze pokerowej rozgrywanej na Party Poker. Cykl składa się z czterech turniejów. Dwóch freerolli oraz dwóch cheaprolli z wpisowym $1,1. Do każdego turnieju sponsor dorzuci aż $75 za darmo! Zagrać w lidze może każdy z Was. Kliknij czytaj więcej i zapoznaj się z innymi ofertami na Party Poker. 

Łącznie w lidze do zgarnięcia będzie ponad $300!

Poczytaj więcej o bonusach w Party Poker! - kliknij tutaj!