Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Strobe poker w Hey i Redbet!
2013-03-06

Ongame, a z nimi dwa największe pokerroomy tej sieci czyli Redbet oraz Heypoker wprowadzają Strobe pokera. Strobe poker jest to nowoczesna, ultraszybka forma pokera przeznaczona dla najwytrwalszych graczy. Gracze dołączają do nowego stołu i mają przed sobą nowych przeciwników w każdej ręce. Po spasowaniu gracz zostaje przeniesiony na nowy stolik

"Cieszymy się, że możemy zaoferować Strobe Poker dla graczy Redbet. Wierzymy, że strobe znacznie poprawi naszą pokerową ofertę jak również wrażenia z gry pozwalając jednocześnie graczom po prostu cieszyć się rozgrywką" mówi Adam Vella, Head of Poker w Redbet. 

Poczytaj o ofercie bonusowej na HeyPoker tutaj!