Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Szósty sezon ligi HU
2013-03-01

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie szóstego sezonu największej ligi pokerowej w Polsce. Zasady są prostę - zapisujecie się i w formie tradycyjnego ligowego terminarze gracie pojedynki heads up każdy z każdym. Po kilku miesiącach najlepsi zgarniają puchary, nagrody pienięzne i chwałę na forum. Kliknij czytaj dalej i zapisz się już dziś - liczba miejsc ograniczona!

Zapisy i regulamin na forum: kliknij tutaj!