Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

ANALIZY freeroll $100
2013-02-25

Już jutro, 26 lutego, o godzinie 21:00 zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w naszym wyjątkowym freerollu o nazwie ANALIZY. Co w nim specjalnego? Ano to, że aby w nim zagrać należy napisać na naszym forum 5 analiz rąk pokerowych. Dzięki temu frekwencja nie będzie duża, a każdy będzie blisko nagród. Na naszym forum przeczytasz również o dodatkowej szansie na zdobycie hasła.

Więcej o naszej lidze na ComeOn poker przeczytasz tutaj!