Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

4 runda ligi w ComeOn
2013-02-14

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecnie dzisiaj wieczorem na czwartą rundę naszej cyklicznej ligi rozgrywanej na platformie ComeOn poker. Dzisiaj gramy o godzinie 21:00, a oprócz puli zebranej z wpisowych dorzucimy Wam całe $50 do podziału. Każdy zacznie z 5000 stackiem, a więc gry będzie sporo. Do tego jak zwykle gramy w swoim, przyjemnym, małym gronie znajomych. Powodzenia.

 

Więcej o naszej lidze na ComeOn poker przeczytasz tutaj!