Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Zawodnicy - promocja w Party Poker
2013-02-05

W 2013 roku, co miesiąc Party Poker będzie spełniać oczekiwania największych fanów boksu. Najnowsza promocja przeprowadzana jest bowiem na ich wzór. Wystarczy po prostu zbierać punkty pokerowe tak jak teraz, a każdy będzie miał możliwośc wzięcia udziału we freerollu o duże pieniądze. Wszystko zależy do jakiej "wagi" się zakwalifikuje.

Freerolle promocji "Zawodnicy" będą się odbywać w każdą, drugą sobotę co miesiąc. W najcięższej wadze pula wyniesie aż $12 000!

Poczytaj więcej o bonusach w Party Poker! - kliknij tutaj!