Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Więcej i lepiej w Party Poker
2013-02-03

Party Poker wprowadził niesamowite ułatwienie dla osób, ktore lubią grać niezależnie od pory dnia. Dzięki niemu - codziennie, przez 365 dni w roku - odbywać się będzie specjalny turniej. Łącznie suma gwarantowanych wypłat w turniejach co miesiąc na Party Poker wzrosła do aż 15 milionów dolarów! A największy turniej rownież zyskał aż 50% puli. Teraz grać można aż o 300 000$. 

Poczytaj więcej o bonusach w Party Poker! - kliknij tutaj!