Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$100 freeroll na PokerStars
2013-02-02

W najbliższą niedzielę, 10 lutego, zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnym freerollu, który organizujemy wspólnie z PokerStars. Jak co tydzień do puli dorzucimy Wam $100, a każdy będzie miał możliwość wzięcia jednego rebuya i jednego addona za 0,11$! Gry będzie dużo, bo stack początkowy wynosi aż 5000 żetonów, a ze rywali znacie z forum - będzie wesoło! 

Szczegóły o naszej lidze na PokerStars przeczytasz tutaj!