Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$50 dodane od ComeOn
2013-01-30

Już w najbliższy czwartek, 7 lutego 2013, zapraszamy na drugą rundę naszego comiesięcznego cyklu na ComeOn Poker. Tym razem wpisowe wyniesie $1,1, a do puli sponsor dorzuci aż $50! Naprawdę warto zagrać gdyż punkty liczą się do klasyfikacji o udział w turnieju VIP! Jak w każdym naszym turnieju grze towarzyszy miła atmosfera i przyjazne komentarze uczestników.

Więcej o naszej lidze na ComeOn poker przeczytasz tutaj!