Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

pokerkings.pl - Zwracamy wpisowe z turniejów bwin!
2012-11-18

bwinDwie pieczenie na jednym ogniu? Graj w Bwin! Z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że takiej promocji nie znajdziecie nigdzie w sieci. Jest to unikalna akcja promocyjna pokerkings.pl i bwin. Wystarczy, że zagrasz w dowolnym turnieju MTT i zrecenzujesz go na forum. Jeśli Twój wpis spodoba się organizatorom - zwrócimy Ci kwotę BI, aż do 54$ ! Graj z nami na Bwin!

 

Zwrot BI za recenzję turnieju bwin

Ta promocja trwać będzie przez cały listopad. Możliwe jest też, że zostanie przedłużona, gdy spotka się z aprobatą i udziałem wystarczającej ilości osób. Nie ma określonego schematu tej recenzji - możecie rozpisać się na temat poziomu graczy, atmosfery przy stoliku czy też nierozsądnego podziału nagród - pełna dowolność. Ważne jest jednak, aby w formie potwierdzenia uczestnictwa zamieścić screen z tego turnieju z waszym nickiem.

Więcej informacji znajdziecie na forum pokerkings.pl

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu
jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy